Spotlight: Yves Berendse scoort eerste nummer 1 hit met ‘Terug in de Tijd’
13 augustus 2024
Yves Berendse beleeft zijn grote doorbraak met een nummer 1 hit en winde eerder de Buma Talent Award voor Beste Nieuwkomer.
Jongensdroom Yves Berendse wordt werkelijkheid
Yves Berendse, de 30-jarige zanger uit Zandvoort, heeft het onmogelijke mogelijk gemaakt: zijn single "Terug in de Tijd" heeft de nummer 1 positie in de Top 40 bereikt. Overweldigd door zijn succes zegt Yves: “Ik kan het nog steeds niet geloven. Mijn allergrootste jongensdroom is zojuist werkelijkheid geworden: een officiële nummer 1 hit te pakken!!! Mega dankbaar voor al jullie support.”
Yves Berendse in Ziggo Dome
Het grote succes gaat gewoon door voor deze zanger, zo staat hij op vrijdag 27 en zaterdag 28 junu 2025 in Ziggo Dome in Amsterdam met zijn eigen concert. Tot die tijd zal je Yves veel tegenkomen op de Nederlandse podia.
Bekend van zijn andere hits zoals "Voor Jou" en "Ik Wil Alleen Maar Jou," blijft Yves Berendse de harten van zijn fans veroveren met zijn meeslepende nummers en sterke podiumpresentatie.
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Yves Berendse voor een optreden? »
Wil je weten wat Yves Berendse kost voor een optreden? Download dan onze prijslijst, voor de actuele gage kun je het beste altijd even contact met ons opnemen.
-
Is Yves Berendse te boeken voor een personeelsfeest? »
Yves Berendse is zeker te boeken voor een personeelsfeest. Neem voor de mogelijkheden contact op met Artiestenbureau JB Productions.
-
Waar komt Yves Berendse vandaan? »
Yves Berendse is een zanger uit Zandvoort.
Laatste berichten
- Nieuwe PAW Patrol film maakt dino-avontuur met Marshall, Chase en de andere pups extra populair
- SintenKerst.nl vernieuwd: specialistisch platform voor Sinterklaas- en Kerstentertainment
- Rick de Jong brengt nieuwe single “Ik ben een uurtje later” uit na viral succes op social media
- Patrick Ster nu exclusief beschikbaar via JB Productions
- Rick de Jong kondigt nieuwe single “Ik ben een uurtje later” aan met release op 29 mei
- PAW Patrol themalied platina: 150 miljoen streams en enorme impact op retail evenementen
- Nigel Andrews exclusief te boeken via JB Productions
- Rick de Jong klaar voor feesttenten & festivals
- Justen de Wildt lanceert feestbeuker ‘Cheerio’
- Rick de Jong en andere bekende artiesten zetten zich samen belangeloos in voor het Winter Wonder Feest