Gezelligheid voor de kids
We begonnen de maand februari in het Stadshart te Zoetermeer, waar iedere 1e zondag van de maand entertainment plaats vindt voor de kinderen. Hier waren onze characters de Olifant en Papegaai aanwezig, waar de kinderen mee op de foto konden. Ook onze Ballonnenclown was er om de kinderen te trakteren op een mooi ballonfiguur. Trakteren aan kinderen hoeft natuurlijk niet altijd te bestaan uit snoepgoed of een cadeautje, zo hebben onze steltlopers alle kinderen op Basisschool de Waterwilg in Nootdorp, bij aankomst op school ’s ochtends, getrakteerd op gezonde mandarijntjes.
Beroemde Internationale Artiesten
Zomaar een vrijdag in februari, daar verwacht je niet zo heel veel van. Maar op een feestavond in Sint-Niklaas te België, liepen we toch ineens Amy Winehouse en Lady Gaga tegen het lijf! Natuurlijk niet de echte, maar wanneer je je ogen sluit en Merante hoort zingen, zou je zweren dat de echte artiesten op het podium staan.
Valentijnsdag
Zaterdag 14 februari was het natuurlijk Valentijnsdag. De dag van de liefde, waarop geliefden elkaar extra aandacht geven. Omdat steeds meer winkelcentra aandacht besteden aan dit uit Amerika overgewaaide feest, hadden wij het er maar druk mee. Op veel locaties in Nederland hebben wij Valentijnsentertainment geleverd. Zo stond we in Winkelcentrum de Kopierwiek te Capelle aan den Ijssel met het Rad van de Liefde. Tegen inlevering van een kassabon konden mensen meespelen met dit spel, waarbij prachtige prijzen te winnen waren. Zo was de hoofdprijs een weekendje Parijs. In Winkelcentrum Ackershof te Pijnacker werden 50 winnaars, van de in de week hiervoor gehouden valentijnsactie “Bloemen voor Valentijn”, getrakteerd op een prachtig boeket bloemen. Was er Swingende Romantische Muziek en een Bon Bon traktatie in Winkelcentrum Putten. Liep de Walking Valentijnstafel rond in het Winkelcentrum van Berkel en Rodenrijs. En werd het publiek in oa Winkelcentrum Rhoon, Winkelcentrum Hoogvliet en Winkelcentrum Sterrenburg te Dordrecht getrakteerd op harten snoepjes en valentijnszoenen.
Carnaval
Op de zondag na Valentijnsdag ging direct Carnaval van start. Zo stonden onze kinderprogramma’s verspreid door Brabant en Limburg, op de leukste carnavalsfeesten. Jeugd carnaval verenigingen organiseren meestal een leuke kindermiddag, waarop een leuk Kinderprogramma dan natuurlijk niet mag ontbreken.
Consumentenacties en Winkelcentrumshows
Winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht trakteerde zijn publiek op de mobiele winkelcentrumshow ‘Shoppen en Winnen’. Door de assistente van presentator Jeroen werden lootjes uitgedeeld aan het publiek. Na 15 minuten werden de winnaars getrokken door de presentator. Een super leuke actie waarmee een opdrachtgever, in dit geval een winkelcentrum, veel klanten blij kan maken. Alle winnaars werden getrakteerd op cadeaubonnen die in te leveren zijn bij winkeliers uit dit winkelcentrum. Binnenkort gaat de consumentenactie ‘Stempel Spaarfestijn’ van start bij Albert Heijn Zuid-Beijerland. Al voor de 4 keer op rij organiseert deze Albert Heijn vestiging deze spaaractie, waarmee klanten kunnen sparen voor gratis kaartjes voor het optreden van Clown Jopie & Tante Angelique. Een super leuk initiatief waarvoor klanten graag sparen.