Spotlight: Nieuwe Sinterklaashit Clown Jopie en Tante Angelique
4 november 2014
"Sinterklaas, Yoi, Yoi, Yo"
Vandaag lanceren Clown Jopie en Tante Angelique hun nieuwe Sinterklaas single: “Sinterklaas. Yoi, Yoi, Yo” . Aad Klaris heeft weer een geweldige hit geschreven voor het bekende kinderduo. Hij tekende voor de tekst en het arrangement. “Sinterklaas, Yoi, Yoi, Yo” is een nummer waar Clown Jopie en Tante Angelique zeker een positieve bijdragen zullen leveren aan het Sinterklaasfeest. De Sint hit single is te downloaden via de bekende downloadsites. “Sinterklaas, Sinterklaas, Yoi, Yoi, Yo” is de opvolger van de Sinterklaashit uit 2014 van Clown Jopie en Tante Angelique. Vorig jaar stonde zij op nummer 2 in de Sinterklaas Top 20 met “Sinterklaas, kom van dat dak af”.
Single is afkomstig van het Sinterklaas CD album “Sinterklaas, kom van dat dak af”
Om het Sinterklaasfeest nog gezelliger en muzikaler te maken, hebben Clown Jopie en Tante Angelique Sinterklaas CD: “Sinterklaas. Kom van dat dak af”. De Sint CD telt 15 gezellige liedjes. Jeroen van den Berg, Aad Klaris en Paul Kooijman schreven de teksten van de verschillende liedjes. Aad Klaris componeerde de muziek.
Op dit album is ook de hit van 2014 te vinden “Sinterklaas, kom van dat dak af”. Alle goede eigenschappen van het trouwe paard van de Sint worden bezongen in: “Amerigo” “Pietje moet op dieet” beschrijft op een gezellige manier dat je beter maar niet te veel kan eten. “Hoera, voor de Sint” is een ode aan Sinterklaas. In “Kazie kaza kazoe” bezingen Jopie en Angelique wat je allemaal met een “kazoetje” kan doen. “De Zwarte Pieten polka” is een echte Clown Jopie en Tante Angelique meedoe nummer. “Au, au, au” en het latino getinte “Si-sa-Sinterklaassie” zijn bekende Jopie en Angelique Sint songs. Twee medleys met de bekende Sinterklaasliedjes maken de CD van het frisse, vrolijke en fruitige kinderduo tot een echte onvervalste Sinterklaas CD met voor “elk wat wils” en Natuurlijk ontbreekt ook de nieuwe single “Sinterklaas yoi, yoi, yo” niet.
Clown Jopie & Tante Angelique maken met hun CD album “Sinterklaas Kom van dat dak af “ het Sinterklaas feest nog vrolijker en nog gezelliger. Hun liedjes zorgen er voor dat het Sint feest weer een feest wordt voor iedereen: voor klein en groot en voor jong en oud.
In “De Lantaern” in Nieuwegein is dinsdag 21 oktober de videoclip van de single: “Sinterklaas, Yoi, Yoi, Yo” opgenomen.
Met “Sinterklaas, Yoi, Yoi, Yo” zal Sinterklaas zijn verjaardag nog vrolijker en feestelijker worden.
Laatste berichten
- Rick de Jong verrast Nederland met debuutsingle ‘Unchained Melody’
- Rick de Jong maakt grote professionele stappen in zijn carrière
- Zingende buschauffeur Rick de Jong tekent bij JB Productions na virale doorbraak
- Burgemeester Humdinger zorgt voor opschudding in Kerst met de PAW Patrol!
- René Froger luidt jubileumjaar in met remix van ‘Nobody Else’
- Jan Smit brengt nieuwe single Samen uit – de opvolger van zomerhit Tranquilo
- Ontdek, beleef en bouw mee tijdens de Dag van de Bouw 2026
- Dora en Boots schitteren in nieuwe film: Dora: Magische Meerminavonturen
- Likke Pêhp brengt nieuwe single ‘Carolien (Nee, ik blijf wel hier)’ uit
- Simon Keizer brengt nieuwe single ‘Deze Avond’ uit