Afgelopen maand was weer een maand vol onaangename verrassingen voor de entertainmentbranche. Bijeenkomsten gingen van 100 bezoekers naar 30 bezoekers en werden vervolgens verboden. Boekingen die gepland stonden werden allemaal weer geannuleerd. De uitspraak van minister de Jonge, dat de maatregelen waarschijnlijk tot in december gaan gelden, is ook niet echt hoopvol en is zeker geen stimulans om entertainment te gaan boeken.
Maar beste mensen, weet dat er genoeg entertainment is dat prima op 1½ meter uitgevoerd kan worden. We hebben hier dan ook een aparte categorie voor gemaakt op onze website te weten 1½ meter entertainment. In deze categorie vindt je een aantal ontzettend leuke acties en artiesten die je prima in kan zetten.
Wij Pinnen Voor U perfect entertainment wat uitgevoerd kan worden op 1½ meter afstand
Zo hebben we half oktober de consumentenactie Wij Pinnen Voor U uit mogen voeren in Winkelcentrum Tolbergcentrum te Roosendaal. Een actie die heel goed op anderhalve meter afstand plaatst kan vinden. Zowel presentator als cameraman kunnen goed op afstand blijven en de microfoon wordt geplaatst op microfoonhengel waardoor de presentator kan interviewen op afstand. Uiteraard draagt het Wij Pinnen Voor U team gepersonaliseerde mondkapjes.
Een te gekke actie en ook eentje die in deze tijd ontzettend gewaardeerd wordt. Wie vindt het nu niet te gek om in tijden als deze een mooi cadeau te ontvangen.
Mr. Pin loopt rond in het winkelcentrum en overvalt mensen die net op het punt staan iets af te rekenen bij de kassa. Vervolgens wordt deze aankoop afgerekend door Mr. Pin.
Zet jouw winkelend publiek in het zonnetje en nodig het team van Wij Pinnen Voor U uit op jouw locatie.
Kerstwereld Pop-Up Store in pand Artiestenbureau JB Productions
Oktober, november en december zijn normaal gesproken altijd de drukste maanden voor JB Productions. Vooral november met alle Sinterklaas evenementen en december natuurlijk met Kerst. Helaas zit het er niet in dat we voor beide feestdagen ook maar iets van entertainment weg kunnen zetten. Daarom hebben we zitten verzinnen hoe we toch iets kunnen doen rondom deze tijd.
Crea-Fleur is een bloemist uit Heinenoord waarmee wij heel veel samenwerken. Zodra wij iets nodig hebben dat te maken heeft met bloemen, planten, kerstbomen etc.. dan wordt Crea-Fleur altijd ingeschakeld. In principe is Crea-Fleur een rouwbloemist. In het verleden heeft het bedrijf een ‘normale’ bloemenwinkel gehad. Maar de rouwboeketten van eigenaar Leon Melissant waren (en zijn) zo in trek en populair dat hij het daar ontzettend druk mee heeft. Hierdoor heeft hij zijn ‘gewone’ bloemenwinkel gesloten en is zich volledig gaan richten op rouwwerk.
Rondom de Kerst maakt hij nog wel kerststukken op bestelling en geeft hij vaak workshops, maar die workshops zitten er dit jaar ook niet in. Samen met Crea-Fleur zijn we toen op het idee gekomen een Kerstwereld te starten in de bedrijfshal van JB Productions. Crea-Fleur zorgt voor alle bloemen, planten, kerstbomen, kerstartikelen en interieurartikelen. JB Productions kleedt de hal aan met alle decoratie die anders in de opslag zou blijven staan.
JB Productions stapt in de wereld van bloemen, planten en interieurdecoratie
Zo gezegd zo gedaan. In de bedrijfshal van JB Productions is inmiddels een kleurrijke en sfeervolle Kerstwereld ontstaan. Voorzien van allerlei decoratie die normaal gesproken in winkelcentra zou hangen en mee zou zijn met allemaal acties. Op dit moment worden de puntjes op de i gezet voor de opening a.s. donderdag 5 november.
Kerstwereld is geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur.
Van 21 t/m 24 december is het iedere dag geopend.
Locatie:
Nijverheidsweg 33
3274 KJ Heinenoord
Check de website van Crea-Fleur voor meer informatie: https://www.crea-fleur.nl/winkel/
In het blog van November zullen we je laten weten hoe het gaat met ons avontuur.
Over de auteur:
Verkoop en Web en social media onderhoud