Eerste nummer 1 hit voor Frans Duijts
26/04/2011
Zanger Frans Duijts heeft voor het eerst in zijn carrière de hoogste positie in de GFK Mega Charts Single Top 100 bereikt. Vrijdag werd bekend dat zijn single ‘Morgen is pas morgen’ op nummer 1 is binnen gekomen in deze toonaangevende lijst.
Nummer 1 hit geschreven door Nick Schilder en Roel van Velzen
Het nummer ‘Morgen is pas morgen’ is geschreven door Nick Schilder en Roel van Velzen. De single wordt uitgebracht ter gelegenheid van het Waalkadefeest. Het Waalkadefeest is een jaarlijks terugkerend evenement met een concert van de volkszanger en gastoptredens van Wolter Kroes, Xander de Buisonjé en Django Wagner. De speciale single wordt op 28 mei voor het eerst live gespeeld aan de rivier de Waal.
Reactie Frans Duijts op nummer 1 hit
Frans Duijts in een reactie: ‘Het is ongelooflijk dat ik nu mijn eerste nummer 1 hit notering mag vieren. Natuurlijk ben ik enorm trots en blij dat we dit voor elkaar hebben gekregen door deze bijzondere samenwerking. Ook voor de schrijvers VanVelzen en Nick Schilder is het hun eerste nummer 1 hit als schrijversduo. Ik ben Roel en Nick dan ook ontzettend dankbaar dat ze hun talent met mij wilden delen en dat dit het resultaat zou worden, had ik nooit durven dromen’.
Laatste nieuws
- 10/06/2024 - Frans Duijts en Immer Hansi Verrassen met Oranje Knaller "Kampioenen"
- 20/03/2018 - 5 In de Klok - Nieuwe Single voor zanger Frans Duijts
- 24/10/2016 - Nieuw Album Frans Duijts vanaf heden verkrijgbaar
- 14/10/2015 - Frans Duijts viert 10-jarig jubileum met nieuwe single en album
- 05/06/2015 - Nieuwe single en videoclip Frans Duijts - Ik Laat Je Nooit Meer Gaan
- 05/10/2012 - Frans Duijts voorbereid op crisis
- 15/05/2012 - Tweede editie Waalkadefeest van Frans Duijts trekt 5.000 bezoekers
- 26/01/2012 - Waalkadefeest en nieuwe single Frans Duijts
- 26/04/2011 - Eerste nummer 1 hit voor Frans Duijts
- 18/01/2010 - Eerste Top 10 hit voor Frans Duijts