Jouw entertainment aanvraag

Toegevoegd aan je aanvraag!
Je hebt nog geen artiesten toegevoegd.

De Party Criminals

Party Criminals boeken of huren? | JB Productions

De Party Criminals boeken voor jouw evenement?

Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van De Party Criminals en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.

De Party Criminals – Een Powershow Vol Muziek en Entertainment

Vijf energieke, gemoedelijke muzikanten vormen samen De Party Criminals en brengen een show die je niet snel zult vergeten. Met een no-nonsense mentaliteit en een ongeëvenaarde passie voor muziek, zetten ze elk podium op z’n kop.

Een Muzikale Rollercoaster

De Party Criminals nemen je mee op een muzikale reis door alle jaren en muziekstijlen. Van opzwepende mash-ups tot meezingers, deze band schakelt razendsnel tussen hits. Hun frisse concept wordt versterkt door hilarische fratsen, muzikale hoogstandjes en een flinke dosis humor.

Coole Showelementen

Met confetti-shooters, een CO₂-kanon en andere spectaculaire showelementen zorgen De Party Criminals voor een onvergetelijke beleving. Of het nu gaat om een festival, feesttent of ander evenement: deze band weet van elk optreden een feest te maken!

Meezingen en Meespringen

Een optreden van De Party Criminals is méér dan muziek; het is een ervaring. Hun opzwepende energie maakt stilzitten onmogelijk. Deze band is de perfecte keuze voor iedereen die houdt van feesten, lachen en genieten van live muziek.

Boek De Party Criminals voor Jouw Evenement

Of je nu een groots festival, een intiem feest of een knallend bedrijfsfeest organiseert, De Party Criminals passen zich naadloos aan. Laat jouw publiek meespringen en meezingen met deze topband!

Veelgestelde vragen

  • Wat kost De Party Criminals boeken? »

    De prijs voor het boeken van De Party Criminals is vanaf € 3595,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
    De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren.

  • Hoe lang duurt een optreden van De Party Criminals? »

    De duur van een optreden van De Party Criminals begint vanaf 2 x 60 minuten.
    Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement.

  • Voor welke evenementen is De Party Criminals geschikt? »

    De Party Criminals wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Horeca / Feesttent en Open dag. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Door de muziek en energie werkt deze act vooral goed bij een publiek dat wil meezingen en feesten.

  • Wat is er nodig op locatie voor De Party Criminals? »

    Wat er nodig is op locatie voor De Party Criminals hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
    JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden.

  • Waarom De Party Criminals boeken via JB Productions? »

    De Party Criminals boeken via JB Productions betekent dat je samenwerkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in live muziek en entertainment. JB Productions denkt mee over de opbouw van het optreden, de techniek en de juiste timing binnen het programma. Hierdoor sluit het optreden goed aan bij het publiek en het type evenement. Via de oranje offerteknop voeg je deze artiest eenvoudig toe aan je aanvraag. Je kunt meerdere artiesten tegelijk aanvragen.

Prijs

  • 2 x 60 minuten: vanaf € 3595,00
  • Reiskosten: inclusief door Nederland
  • Prijzen zijn excl. BTW en BUMA-afdracht.

artiest boeken?

Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.

Specificaties

  • Geluid: Inclusief tot 300 personen
  • Licht: inclusief licht

De Party Criminals boeken voor jouw evenement?

Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van De Party Criminals? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.

Vraag vrijblijvend een offerte aan voor De Party Criminals

Ontdek meer Orkesten voor jouw evenement of bekijk andere Muziek bands om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.

Gerelateerde acts