Jouw entertainment aanvraag

Toegevoegd aan je aanvraag!
Je hebt nog geen artiesten toegevoegd.

Justen de Wildt

Justen de Wildt inhuren of boeken? | JB Productions

Justen de Wildt boeken voor jouw evenement?

Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Justen de Wildt en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.

Justen de Wildt: Een Fenomeen in de Nederlandstalige Muziekwereld

Justen de Wildt heeft zichzelf bewezen in de muziekindustrie door een combinatie van hard werken en pure toewijding. Zijn doorbraak kwam in 2022 met de hit "Esmeralda", die hij volledig zelfstandig produceerde. Dit illustreert niet alleen zijn muzikale vaardigheden, maar ook zijn onafhankelijkheid en vastberadenheid.
 
Als je op zoek bent naar een getalenteerde Nederlandstalige zanger die zowel kwaliteit als betaalbaarheid biedt, dan is Justen de Wildt de ideale keuze. Samen met zijn broer Sven heeft Justen laten zien dat ze als team de juiste formule hebben gevonden om hun muzikale ambities te verwezenlijken.

Veelzijdig Repertoire van Justen de Wildt

Justen de Wildt staat bekend om zijn brede en diverse repertoire. Of je nu fan bent van ontroerende levensliedjes, energieke uptempo nummers, feestmuziek die elke dansvloer doet bewegen, of de nieuwste Hollandse hits, Justen kan zijn optredens volledig op jouw wensen afstemmen. Zijn muzikale reis begon al op negenjarige leeftijd en sindsdien heeft hij continu gewerkt aan het uitbreiden en verfijnen van zijn repertoire.
 
Een van Justen de Wildt's grootste troeven is zijn vermogen om in te spelen op zijn publiek. Hij past zijn set moeiteloos aan de sfeer en voorkeuren van zijn publiek aan, waardoor hij altijd de juiste toon weet te raken en een onvergetelijke ervaring creëert. Justen begrijpt het belang van interactie met zijn publiek en weet elke gelegenheid bijzonder te maken.
 
Met zijn ervaring en aanpassingsvermogen zorgt Justen de Wildt altijd voor een unieke en memorabele muzikale beleving. Of het nu gaat om een intiem optreden of een grootschalig evenement, Justen weet altijd de juiste snaar te raken.

Veelgestelde vragen

  • Wat kost Justen de Wildt boeken? »

    De prijs voor het boeken van Justen de Wildt is vanaf € 3995,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
    De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren.

  • Hoe lang duurt een optreden van Justen de Wildt? »

    De duur van een optreden van Justen de Wildt begint vanaf 1 x 30 minuten.
    Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement.

  • Voor welke evenementen is Justen de Wildt geschikt? »

    Justen de Wildt wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Festivals, Horeca / Feesttent, Open dag en Winkelcentra. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Door de bekendheid trekt deze artiest vaak extra publiek en zorgt voor een sterk hoofdmoment.

  • Wat is er nodig op locatie voor Justen de Wildt? »

    Wat er nodig is op locatie voor Justen de Wildt hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
    JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden.

  • Waarom Justen de Wildt boeken via JB Productions? »

    Justen de Wildt boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in bekende Nederlandse artiesten. JB Productions begeleidt het volledige traject, van aanvraag tot uitvoering. Hierdoor weet je zeker dat alles professioneel geregeld is en aansluit bij de verwachtingen. Via de oranje offerteknop voeg je deze artiest eenvoudig toe aan je aanvraag.

Prijs

  • 1 x 30 minuten: vanaf € 3995,00
  • Reiskosten: inclusief door Nederland
  • Prijzen zijn excl. BTW en BUMA-afdracht.

Artiest boeken?

Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.

Specificaties

  • Geluid: Inclusief A-set / M-set

Justen de Wildt boeken voor jouw evenement?

Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Justen de Wildt? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.

Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Justen de Wildt

Ontdek meer Bekende Zangers voor jouw evenement of bekijk andere Bekende Nederlanders om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.

Nieuws van Justen de Wildt

Gerelateerde acts