Champagne uitdeelservice
Champagne uitdeelservice boeken voor jouw evenement?
Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Champagne uitdeelservice en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
Maak uw evenement onvergetelijk met onze sprankelende Champagnemeisjes! Deze act heeft een hoge wauw-factor en zal uw gasten verrassen met een wel heel bijzonder welkomstdrankje. Onze Champagnemeisjes bieden high-end entertainment van de bovenste plank, een echte eyecatcher op uw event!
De Champagne service verwent uw gasten met een lekker drankje
Onze draagbare champagnetafels zijn een waar spektakel en voorzien van led licht, dat aanpasbaar is in alle denkbare kleuren. Hierdoor kunnen we de uitstraling volledig afstemmen op uw specifieke wensen en thema. Of het nu een elegant wit licht is of een feestelijke knallende kleur, we zorgen ervoor dat het perfect past bij de ambiance van uw evenement.
Geschikt voor allerlei gelegenheden, zoals bedrijfsevenementen, borrels, (food)festivals, winkelcentra, openingen en nog veel meer. Onze unieke uitstraling tilt uw evenement naar een hoger niveau en zal een blijvende indruk achterlaten bij uw gasten. Onze Champagnemeisjes zijn veelzijdig inzetbaar en kunnen op verschillende manieren worden ingezet. Of het nu bij de entree is, als hartelijke ontvangst van uw gasten, of mobiel tussen het bruisende feestgedruis, onze meisjes zorgen voor een bijzondere beleving.
De champagne dames zijn de perfecte aanvulling voor menig evenement
Laat uw gasten genieten van een sprankelend welkomstdrankje en een unieke belevenis met onze Champagnemeisjes. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe we uw evenement kunnen verrijken met deze thematische traktatie-act!
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Champagne uitdeelservice boeken? »
De prijs voor het boeken van Champagne uitdeelservice is vanaf € 925,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Hoe lang duurt een optreden van Champagne uitdeelservice? »
De duur van een optreden van Champagne uitdeelservice begint vanaf 3 x 30 min. binnen 3½ uur.
Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement. -
Voor welke evenementen is Champagne uitdeelservice geschikt? »
Champagne uitdeelservice wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Beurs / Promotie, Bruiloft, Festivals, Open dag en Winkelcentra. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Deze act zorgt voor extra sfeer en beleving en wordt vaak ingezet als visueel entertainment of als opvallend element binnen het evenement.
-
Wat is er nodig op locatie voor Champagne uitdeelservice? »
Voor deze act is een passende plek nodig waar het publiek de act goed kan zien of tegenkomt. Bij vaste acts, zoals levende standbeelden, wordt vooraf een duidelijke plek bepaald. Bij flexibele acts kan dit op meerdere plekken binnen het evenement zijn. JB Productions stemt dit vooraf af, zodat de act goed zichtbaar is en past binnen de looproutes en opzet van het evenement.
-
Waarom Champagne uitdeelservice boeken via JB Productions? »
Champagne uitdeelservice boeken via JB Productions betekent dat je samenwerkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in entertainment en publieksbeleving. JB Productions denkt mee over de inzet, positionering en invulling van de act op locatie. Hierdoor ontstaat een sterke visuele en sfeervolle toevoeging aan het evenement. Via de oranje offerteknop voeg je deze act eenvoudig toe aan je aanvraag. Je kunt meerdere acts tegelijk aanvragen.
Prijs
- 3 x 30 min. binnen 3½ uur: vanaf € 925,00
- Reiskosten: € 0,49 per km. vanaf Beesd (v.v.)
- Prijzen zijn excl. BTW.
Artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Specificaties
- Begeleiding: 2 personen
Champagne uitdeelservice boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Champagne uitdeelservice? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Champagne uitdeelservice
Ontdek meer Straattheater voor jouw evenement of bekijk andere Entertainment om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.