Nieuwe single 3JS komt eraan. "De Stroom"

26/05/2011

Op 10 juni zal een nieuwe single van 3JS verschijnen met de titel “De Stroom”. Het door 3JS samen met Gordon Groothedde geschreven liedje is een opzwepende pop-rocksong. Op de fysieke versie van de single komen speciaal voor de vele fans een drietal nummers, die vorig jaar oktober bij de eerste editie van het Hoger Harder Verder concert in de Heineken Music Hall live werden opgenomen.

De videoclip zal op 5 juni geschoten worden tijdens het Votown Allstars concert in het Kras stadion van FC Volendam, waar uiteraard “De Stroom” ook live met band gespeeld zal worden.

Boeking of een optie plaatsen voor 3JS

Voor meer informatie en beschikbaarheid van 3JS kun je contact opnemen met een van onze entertainment adviseurs via 0186-602140. Of vraag hier meteen een offerte aan.