Een unieke nieuwe winkelcentrum actie waarbij de online kanalen van het winkelcentrum gebruikt worden. In deze moeilijke Corona tijd mogen veel mensen de deur niet uit of mogen geen bezoek ontvangen. Deze doelgroep is vaak met een beetje aandacht al blij en kunnen hier weer even op teren.
Een te gekke winkelcentrum actie is moeilijke tijden
Via de facebookpagina of website van het winkelcentrum kunnen bezoekers zich aanmelden. Ze vermelden in hun aanmelding wie zij tijdens deze crisis een boeket bloemen gunnen. Uit alle reacties worden 20 personen geselecteerd. Deze geluksvogels worden door middel van een privébericht op de hoogte gesteld.
Laat als winkelcentrum weten dat je aan je trouwe bezoekers denkt
Zodra de boeketten zijn ingeladen, gaat het Troostteam op pad naar het eerste adres.
De presentator zet de bloemen voor de deur, belt aan en gaat 1½ meter bij de deur vandaan staan. Wanneer de gelukkige de deur open doet, zal de presentator een kort gesprekje aangaan. Dit alles wordt gefilmd. Uiteraard worden winnaars hierover geïnformeerd door het team.
Alle filmpjes krijg je als winkelcentrum los aangeleverd. Als bonus wordt er ook een compilatie video gemaakt van alle bezorgingen. Voor ieder filmpje zal een kort intro staan met het logo van het winkelcentrum en natuurlijk een afkondiging met eventueel een vermelding naar de website.
Alle filmpjes krijg je digitaal aangeleverd en kun je uploaden naar de eigen Facebookpagina of het YouTube kanaal van het winkelcentrum. Op deze manier betrek je ook de bezoekers die op dit moment niet naar het winkelcentrum kunnen komen bij het centrum. Jouw bezoekers zullen deze filmpjes gaan delen en liken.
Wij zorgen voor:
- Cameraman
- Televisiecamera
- Geluid en eventueel licht
- Speciale Corona microfoonhengel
- Televisie presentator
- Montage van de filmpjes
- Verzorging intro
- Verzorging outro
- (eventueel voor de bloemen)
- Aankondigingsvideo voor op Facebook
De locatie zorgt voor:
- Het plaatsen van de Facebookpost
- De bossen bloemen via de plaatselijke bloemist
- Uploaden van de filmpjes naar uw sociaal media kanalen