Bastiaan Rosman
Bastiaan Rosman boeken voor jouw evenement?
Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Bastiaan Rosman en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
Bastiaan Rosman is presentator bij BNNVARA en Xite.
Sinds de start van Drugslab is hij een van de vaste gezichten
In november 2018 blies hij Xite de Top20 nieuw leven in en schotelt hij je de nieuwste en populairste clips voor.
Zijn plannen zijn groot en naast presentator wil hij zich verder ontwikkelen als maker en zijn eigen programma’s bedenken.
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Bastiaan Rosman boeken? »
De prijs voor het boeken van Bastiaan Rosman is op aanvraag. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Voor welke evenementen is Bastiaan Rosman geschikt? »
Bastiaan Rosman wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Beurs / Promotie, Horeca / Feesttent en Open dag. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Door de bekendheid trekt deze artiest vaak extra publiek en zorgt voor een sterk hoofdmoment.
-
Wat is er nodig op locatie voor Bastiaan Rosman? »
Wat er nodig is op locatie voor Bastiaan Rosman hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden. -
Waarom Bastiaan Rosman boeken via JB Productions? »
Bastiaan Rosman boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in bekende Nederlandse artiesten. JB Productions begeleidt het volledige traject, van aanvraag tot uitvoering. Hierdoor weet je zeker dat alles professioneel geregeld is en aansluit bij de verwachtingen. Via de oranje offerteknop voeg je deze artiest eenvoudig toe aan je aanvraag.
Prijs
- Prijs op aanvraag
- Prijzen zijn excl. BTW.
Artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Bastiaan Rosman boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Bastiaan Rosman? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Bastiaan Rosman
Ontdek meer Presentatie & Personality voor jouw evenement of bekijk andere Bekende Nederlanders om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.