Jouw entertainment aanvraag

Toegevoegd aan je aanvraag!
Je hebt nog geen artiesten toegevoegd.

Rijdende Kerst Poffertjeskraam

Rijdende Kerst Poffertjeskraam Boeken of Inhuren? | JB Productions

Rijdende Kerst Poffertjeskraam boeken voor jouw evenement?

Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Rijdende Kerst Poffertjeskraam en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.

Wat deze Rijdende Kerst poffertjeskraam zo uniek maakt? Behalve de overheerlijke, ambachtelijk bereide, poffertjes én de twee gezellige koks in kerstoutfit die het allemaal mogelijk maken is hij ook mobiel?

Onze Kerst poffertjeskraam is mobiel

De Kerst poffertjeskraam wordt rondgereden door een elektrische mini Rolls Royce! Deze mini Rolls Royce is op zichzelf al een ware blikvanger. De kraam rijdt zachtjes door het publiek en ondertussen is er een gezellig kerstdeuntje te horen door middel van de ingebouwde geluidsinstallatie.

De mensen lopen met de kraam mee, waardoor er geen lange wachtrijen ontstaan!

Kerst poffertjeskraam huren voor Winkelcentrum

Deze mobiele act is ideaal voor bijvoorbeeld winkelcentra, kerstmarkten en bedrijfsfeesten; doordat de kraam rondrijdt ziet iedere winkelier, kraamhouder of bezoeker deze wel een keer voorbij komen en krijgt dus echt waar voor z’n geld! De Kerst poffertjeskraam kan, in overleg, voorzien worden van ieder gewenst logo.

Veelgestelde vragen

  • Wat kost Rijdende Kerst Poffertjeskraam boeken? »

    De prijs voor het boeken van Rijdende Kerst Poffertjeskraam is vanaf € 1425,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
    De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren.

  • Hoe lang duurt een optreden van Rijdende Kerst Poffertjeskraam? »

    De duur van een optreden van Rijdende Kerst Poffertjeskraam begint vanaf 4 uur aaneengesloten.
    Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variΓ«ren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement.

  • Voor welke evenementen is Rijdende Kerst Poffertjeskraam geschikt? »

    Rijdende Kerst Poffertjeskraam is zeer geschikt voor winkelcentrum acties en promotie events zoals Kerst evenement en Winkelcentra.

  • Wat is er nodig op locatie voor Rijdende Kerst Poffertjeskraam? »

    Wat er nodig is op locatie voor Rijdende Kerst Poffertjeskraam hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
    JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden.

  • Waarom Rijdende Kerst Poffertjeskraam boeken via JB Productions? »

    Rijdende Kerst Poffertjeskraam boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een specialist in winkelcentrum entertainment. JB Productions zorgt voor de juiste opzet en begeleiding van bezoekersstromen. Hierdoor ontstaat zichtbare drukte en beleving. Via de oranje offerteknop voeg je deze act eenvoudig toe aan je aanvraag.

10.0

2 ontzettend leuke en megavriendelijke mannen. Gingen "gewoon" lekker hun ding in het centrum doen en verder geen omkijken meer aan gehad. Was gewoon top.

Buro Toob Datum Door Kristen papadopoulos namens Eva Soos
10.0

Leuke gasten. Doen het erg leuk bij het publiek.

Buro Toob Datum Door Eva Soos

Prijs

  • 4 uur aaneengesloten: vanaf € 1425,00
  • Reiskosten: € 0,50 per km va. Didam (v.v.)
  • Prijzen zijn excl. BTW.

artiest boeken?

Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.

Rijdende Kerst Poffertjeskraam boeken voor jouw evenement?

Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Rijdende Kerst Poffertjeskraam? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.

Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Rijdende Kerst Poffertjeskraam

Ontdek meer Kerst Entertainment voor jouw evenement of bekijk andere Winkelcentrum - Acties om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.

Gerelateerde acts