In januari 2014 zag Rondé het levenslicht. De Indie Pop band, bestaande uit 5 man, kwam in eerste instantie puur en alleen samen om eens wat songs met elkaar te schrijven. Echter belandden zij al gauw in iets wat niemand van te voren voorspeld had. Ze hadden samen nummers geschreven, die volgens velen niet onder één genre te bevatten zijn. Daar kan de band zich heel goed in vinden.
Toen hun eerste single ‘Run’ werd uitgebracht, bleken ze goed in de smaak te vallen bij het publiek.
‘Run’ werd al snel een hit, die samen met hun tweede single ‘We Are One’ leidden tot groot succes. Zo speelden ze in 2015 op bijna 50 festivals, waaronder Lowlands, Concert At Sea en Mysteryland. Daarnaast werden ze op bijna alle Nederlandse radiozenders gedraaid en behaalden ze titels als ‘3FM MegaHit’ en de ‘3FM Serious Talent Award’.
In 2016 was het voor de band zover
Ze zochten contact met producer Niels Zuiderhoek (o.a. Kensington, Van Velzen) en besloten hem in Berlijn op te zoeken om daar hun debuutalbum op te nemen. Op het moment wordt hier de finishing touch aan gelegd.
Rondé is bekende van o.a. de volgende hits
- Run
- Naturally
- City Light
- We Are One