Wij zijn het boekingskantoor voor alle Winkelcentrum - Acties. Op deze pagina vind je meer informatie over de mogelijkheden van het boeken van Snowglobe.
Ken jij ze nog? Van die sneeuwbollen waarmee je moet schudden en dat het dan gaat sneeuwen in die bol? Wist je dat deze er nu ook in een levensgrote versie is? Eentje waar je instapt en het spontaan begint te sneeuwen. Bij ons kun je terecht voor de enige echte origineel gepatenteerde Snowglobe ®
Met de Snowglobe® huur je een eyecatcher voor jouw event
Stap binnen in de Snowglobe en beleef een sfeervol winter avontuur. Gegarandeerd dat de Snowglobe® het middelpunt van het evenement zal zijn. Het betreft zo’n grote eyecatcher waar niemand omheen kan. Het is een unieke actie die mensen niet snel zullen vergeten.
Boek nu onze Sneeuwbol met fotoactie voor jouw evenement
Standaard leveren wij deze Sneeuwbol inclusief fotoactie. Onze fotograaf maakt van alle bezoekers in de Sneeuwbol een prachtig plaatje, welke direct afgedrukt wordt. De foto’s kunnen voorzien worden van het logo van de organisatie wat zorgt voor extra reclame. Tevens kunnen we de foto’s digitaal aanleveren, welke je kunt plaatsen op jouw website en social media kanalen. Foto’s zullen door bezoekers gedeeld en geliked worden, wat zorgt voor extra traffic op jouw website en social media kanalen. Een gratis stukje reclame, altijd mooi meegenomen.
Branding – Pas de Snowglobe volledig aan, aan jouw wensen
Wanneer jouw klanten onze Snowglobe voor het eerst zien, is het natuurlijk wel zo leuk als ze deze onvergetelijke ervaring koppelen aan jouw merk.
Naast de foto’s met reclame die sowieso al bij de actie geleverd worden, is het mogelijk de Snowglobe zelf ook aan te passen. De achterwand van de Snowglobe is volledig uitneembaar waardoor er een geheel op maat gemaakte achterwand geplaatst kan worden. Ideaal voor jouw merknaam en/of logo. Tevens kan het zeil dat rondom het plateau geplaatst wordt, ook op maat gemaakt wordt. Wanneer je kiest voor een costom zeil en/of achterwand, dan ontvang je van ons de richtlijnen waaraan een ontwerp moet voldoen. De levertijd is ± 3 weken.
Afmetingen Snowglobe:
Wij vragen een vrije ruite van 5 x 5 x 4,5 mtr. (lxbxh) + aansluitend een ruimte voor de fotograaf / printers etc.
De exacte afmetingen van de Globe zijn Ø 3,3 meter en 3,2 meter hoog.
Aardige en enthousiaste mensen, leuke eind foto's!
Van der Linde
DatumDoor Sanne van Dijk
7.0
Erg jammer dat de foto's superdonker waren bij het printen, de fotograaf gaf aan dat het online wel goed zou komen maar het is toch jammer dat het niet naar behoren werkte. Daarbij was er erg veel troep gemaakt met de sneeuw die de snowglobe heren niet opruimde, had wel netjes geweest dat ze dit deden.
Inholland
DatumDoor Liam Hill
9.0
Leuke aanwinst op evenement, een foto is een tastbare herinnering.
Meander Medisch Centrum
DatumDoor Kirsten Boersma
7.0
er was geen artiest bij :-)
Wonderland Entertainment Groep
DatumDoor Corine Pronk
“Het enige puntje was dat de fotograaf niet had doorgekregen dat de bezoekers van de snowglobe hun mailadres konden invullen zodat de foto gemaild zou worden. Gelukkig was dit snel opgelost.”
Rabobank Het Haringvliet
DatumDoor Christine van Wageningen
8.5
De Snowglobe vond ik ook zeer geslaagd. Het was weer eens iets nieuws. Acts met foto's doen het altijd erg goed. Een paar keer moest de apparatuur worden afgedekt met vuilniszakken vanwege de regen, maar na zo'n korte bui kon er toch weer verder worden gegaan.
Ondernemersvereniging Ackershof
DatumDoor R. Verkade
9.0
Prima verzorgde actie.
Winkelcentrum De Driehoek
DatumDoor Winkelcentrum De Driehoek
Prijs
4 uur aaneengesloten:
vanaf € 1850,00
4 uur aaneengesloten:
op aanvraag
Reiskosten:
Incl. 50 km. vanaf Heinenoord, daarna € 0,50 per km (v.v.)
Prijzen zijn excl. BTW.
Artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.