Jouw entertainment aanvraag

Toegevoegd aan je aanvraag!
Je hebt nog geen artiesten toegevoegd.

Edsilia Rombley

Edsilia Rombley Boeken of Inhuren? | JB Productions
Martika de Sanders

Edsilia Rombley boeken voor jouw evenement?

Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Edsilia Rombley en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.

Soul, R&B, Jazz, Pop, Up tempo, slow. Nederlandse theatertours of Internationale allure op het Eurovisie Songfestival. Ze zingt net zo makkelijk Nederlands- als Engelstalige songs en wisselde optredens op pop- en jazzpodia af met het voorprogramma van Lionel Richie en het Gelredome met Paul de Leeuw.

Edsilia Rombley staat voor onovertroffen veelzijdigheid

Ze vertegenwoordigde ons land tot twee keer toe op het Eurovisie Songfestival en werd er met haar single ‘Hemel en Aarde’ de best scorende Nederlandse inzending van de afgelopen 35 jaar. 

In 2017 vierde Edsilia Rombley haar 20-jarige jubileum in stijl met een eigen show in Koninklijk Theater Carré. De theatershow in Carré vormt een compilatie van al deze hoogtepunten. Van heerlijke pop- en soulmuziek die haar past als een jas, tot prachtige piano ballads en uptempo Nederlandstalige hits.

Naast een prachtige stem, is Edsilia gezegend met een dosis humor, die zij op subtiele wijze weet te verweven in haar show. 

Edsilia is één van de Ladies of Soul

Sinds 2013 is de Ladies of Soul de naam voor de gelegenheidsformatie van de vier zangeressen Berget Lewis, Edsilia Rombley, Glennis Grace en Candy Dulfer. Voorheen maakte ook Trijntje Oosterhuis deel uit van de Ladies, maar die verliet de groep in 2017 om zich te focussen op haar solocarrière.

Veelgestelde vragen

  • Wat kost Edsilia Rombley boeken? »

    De prijs voor het boeken van Edsilia Rombley is vanaf € 8995,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
    De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren.

  • Hoe lang duurt een optreden van Edsilia Rombley? »

    De duur van een optreden van Edsilia Rombley begint vanaf 1 x 30 minuten.
    Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement.

  • Voor welke evenementen is Edsilia Rombley geschikt? »

    Edsilia Rombley wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Festivals, Horeca / Feesttent en Open dag. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Door de bekendheid trekt deze artiest vaak extra publiek en zorgt voor een sterk hoofdmoment.

  • Wat is er nodig op locatie voor Edsilia Rombley? »

    Wat er nodig is op locatie voor Edsilia Rombley hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
    JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden.

  • Waarom Edsilia Rombley boeken via JB Productions? »

    Edsilia Rombley boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in bekende Nederlandse artiesten. JB Productions begeleidt het volledige traject, van aanvraag tot uitvoering. Hierdoor weet je zeker dat alles professioneel geregeld is en aansluit bij de verwachtingen. Via de oranje offerteknop voeg je deze artiest eenvoudig toe aan je aanvraag.

8.0

Goed georganiseerd. Perfecte optreden!

DE WAARD BEHEER BV Datum Door Simon W. de Waard

Prijs

  • 1 x 30 minuten: vanaf € 8995,00
  • Reiskosten: inclusief door Nederland
  • Prijzen zijn excl. BTW en BUMA-afdracht.

Artiest boeken?

Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.

Specificaties

  • Geluid: Inclusief A-set / M-set

Promotiemateriaal

Download hier promotiefoto's van onze artiesten voor gebruik in publicaties, media en meer.

Edsilia Rombley boeken voor jouw evenement?

Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Edsilia Rombley? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.

Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Edsilia Rombley

Ontdek meer Bekende Zangeressen voor jouw evenement of bekijk andere Bekende Nederlanders om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.

Nieuws van Edsilia Rombley

Gerelateerde acts