De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact
De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact boeken voor jouw evenement?
Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
Twee reusachtige Stelten Pieten komen naar jou Sinterklaas Evenement
Bij JB Productions hebben we de perfecte toevoeging voor jouw Sinterklaas evenement: twee reusachtige stelten lopende Pieten! Ontmoet Dikke Piet en Dunne Piet, die vol enthousiasme pepernoten uitdelen aan de kinderen. Maar pas op, Dunne Piet moet Dikke Piet goed in de gaten houden, want hij heeft een grote liefde voor pepernoten en zou ze het liefst allemaal zelf opeten. Heb je zijn dikke billen al gezien? Daar zie je meteen hoe hij aan zijn naam komt!
Deze stelten lopende Pieten zijn niet te missen en zorgen voor een geweldige interactie met het publiek op jouw Sinterklaas evenement. Kinderen zullen esthatisch zijn wanneer ze deze imposante figuren zien rondlopen en pepernoten uitdelen. Het is een spektakel dat zorgt voor veel lachende gezichten en een onvergetelijke ervaring voor jong en oud.
Deze twee steltloop pieten strooien pepernoten in het rond
Onze stelten lopende Pieten zijn niet alleen indrukwekkend vanwege hun lengte, maar ook vanwege hun levendige en vrolijke karakter. Ze weten hoe ze een feestelijke sfeer kunnen creëren en zullen zorgen voor een magische ambiance op jouw evenement. De kinderen zullen zich verwonderen en deel uitmaken van het Sinterklaasfeest terwijl ze pepernoten ontvangen van deze unieke figuren.
Een leuke en opvallende act voor jou Sinterklaas evenement
Nodig Dikke Piet en Dunne Piet snel uit op jouw Sinterklaas evenement en maak er een onvergetelijke dag van voor alle aanwezigen. Deze reusachtige stelten lopende Pieten zorgen voor entertainment van hoog niveau en zullen zeker de aandacht trekken. Neem vandaag nog contact met ons op om deze bijzondere act te boeken en je Sinterklaas evenement naar een hoger niveau te tillen!
Veelgestelde vragen
-
Wat kost De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact boeken? »
De prijs voor het boeken van De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact is vanaf € 1195,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Hoe lang duurt een optreden van De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact? »
De duur van een optreden van De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact begint vanaf 3 x 30 min. binnen 4 uur.
Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement. -
Voor welke evenementen is De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact geschikt? »
De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact is zeer geschikt voor winkelcentrum acties en promotie events zoals Sinterklaas evenement, Straattheater Festivals en Winkelcentra.
-
Wat is er nodig op locatie voor De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact? »
Wat er nodig is op locatie voor De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden. -
Waarom De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact boeken via JB Productions? »
De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een specialist in winkelcentrum entertainment. JB Productions zorgt voor de juiste opzet en begeleiding van bezoekersstromen. Hierdoor ontstaat zichtbare drukte en beleving. Via de oranje offerteknop voeg je deze act eenvoudig toe aan je aanvraag.
Prijs
- 3 x 30 min. binnen 4 uur: vanaf € 1195,00
- Reiskosten: € 0,30 per km. va. Amsterdam (v.v.)
- Prijzen zijn excl. BTW.
artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Specificaties
- Leeftijd: Alle leeftijden
- Begeleiding: 2 personen
De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor De Dikke & de Dunne Piet - Steltloopact
Ontdek meer Sinterklaas Entertainment voor jouw evenement of bekijk andere Winkelcentrum - Acties om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.