Esmee Denters
Esmee Denters boeken voor jouw evenement?
Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Esmee Denters en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
De zangeres begon haar carrière op YouTube.
Als één van de eersten plaatste de zangeres video's van zichzelf waarbij ze nummers van anderen zong. Het gevolg: miljoenen views! Inmiddels staat de teller op ruim 140 miljoen en bijna 250.000 abonnees. Haar magische stem en verschijning werden opgemerkt door platenmaatschappijen wereldwijd, maar uiteindelijk tekende Esmée haar eerste deal bij Justin Timberlake.
In 2009 lanceerde ze het debuutalbum 'Outta Here'.
Haar gelijknamige debuutsingle bereikte de top 3 in de hitlijsten en ook opvolgers 'Admit It' en 'Love Dealer' behaalden hoge noteringen. Ze ging op tour met wereldsterren Enrique Iglesias, Ne-Yo en Justin Timberlake én werd uitgenodigd door Oprah Winfrey. Daarnaast won ze meerdere TMF Awards, een MTV Europe Music Award én de European Border Breakers Award.
Na een tijdje 'outta here' te zijn geweest, keerde Esmée terug in de schijnwerpers bij The Voice UK. Tijdens haar 'blind audition' wist ze alle coaches te imponeren met haar energieke en passionele stem.
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Esmee Denters boeken? »
De prijs voor het boeken van Esmee Denters is op aanvraag. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Hoe lang duurt een optreden van Esmee Denters? »
De duur van een optreden van Esmee Denters begint vanaf 1 x 30 minuten.
Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement. -
Voor welke evenementen is Esmee Denters geschikt? »
Esmee Denters wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Horeca / Feesttent en Open dag. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Door de bekendheid trekt deze artiest vaak extra publiek en zorgt voor een sterk hoofdmoment.
-
Wat is er nodig op locatie voor Esmee Denters? »
Wat er nodig is op locatie voor Esmee Denters hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden. -
Waarom Esmee Denters boeken via JB Productions? »
Esmee Denters boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in bekende Nederlandse artiesten. JB Productions begeleidt het volledige traject, van aanvraag tot uitvoering. Hierdoor weet je zeker dat alles professioneel geregeld is en aansluit bij de verwachtingen. Via de oranje offerteknop voeg je deze artiest eenvoudig toe aan je aanvraag.
Prijs
- 1 x 30 minuten: op aanvraag
- Reiskosten: inclusief door Nederland
- Prijzen zijn excl. BTW en BUMA-afdracht.
artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Specificaties
- Geluid: Inclusief B-set / M-set
- Begeleiding: 1 persoon
Esmee Denters boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Esmee Denters? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Esmee Denters
Ontdek meer Bekende Zangeressen voor jouw evenement of bekijk andere Bekende Nederlanders om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.