Franklin & Maxine
Franklin & Maxine boeken voor jouw evenement?
Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Franklin & Maxine en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
Na meer dan 10 jaar helemaal terug
Na hun zeer succesvolle optreden tijdens het Eurovisie songfestival van 1996 zijn Maxine & Franklin Brown altijd blijven optreden. Na hun hitsingle "De eerste keer" (1 van de grooste songfestival hits van de afgelopen 30 jaar) hebben zij echter geen nieuwe liedjes meer opgenomen.
Hier is nu verandering in gekomen. The Jody singers, die ook de backing vocals bij het liedje "De Eerste keer" verzorgde, hebben het duo nu ook voor de tweede keer vocal bijgestaan.
De nieuwe single van Maxine & Franklin Brown heet: "STEEDS WEER" en werd geschreven door John Ewbank (van Marco Borsato) en de tekst werd geschreven door Franklin Brown.
Met een nieuwe single en een nieuwe show genaamd Made in Holland, zullen de twee de meest swingende en populaire hits van Nederlandse bodem ten gehore brengen.
Natuurlijk zal een medley van een aantal grote songfestival klassiekers niet ontbreken. Hits die een ieder vanaf de eerste klanken zal kunnen meezingen.
Maxine & Franklin Brown, nooit helemaal weggeweest
Maar wel helemaal terug
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Franklin & Maxine boeken? »
De prijs voor het boeken van Franklin & Maxine is vanaf € 3250,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Hoe lang duurt een optreden van Franklin & Maxine? »
De duur van een optreden van Franklin & Maxine begint vanaf 1 x 30 minuten.
Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variƫren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement. -
Voor welke evenementen is Franklin & Maxine geschikt? »
Franklin & Maxine wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Bruiloft, Festivals en Horeca / Feesttent. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. Door de bekendheid trekt deze artiest vaak extra publiek en zorgt voor een sterk hoofdmoment.
-
Wat is er nodig op locatie voor Franklin & Maxine? »
Wat er nodig is op locatie voor Franklin & Maxine hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden. -
Waarom Franklin & Maxine boeken via JB Productions? »
Franklin & Maxine boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een ervaren artiestenbureau dat gespecialiseerd is in bekende Nederlandse artiesten. JB Productions begeleidt het volledige traject, van aanvraag tot uitvoering. Hierdoor weet je zeker dat alles professioneel geregeld is en aansluit bij de verwachtingen. Via de oranje offerteknop voeg je deze artiest eenvoudig toe aan je aanvraag.
Prijs
- 1 x 30 minuten: vanaf € 3250,00
- Reiskosten: inclusief door Nederland
- Prijzen zijn excl. BTW en BUMA-afdracht.
artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Specificaties
- Geluid: Inclusief A-set / M-set
- Begeleiding: 2 personen
Franklin & Maxine boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Franklin & Maxine? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Franklin & Maxine
Ontdek meer Bekende Zanggroepen / Bands voor jouw evenement of bekijk andere Bekende Nederlanders om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.