Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier
Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier boeken voor jouw evenement?
Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.
Twee personen in kostuum naar keuze delen hoedjes van papier uit op uw evenement. Met deze leuke feesthoedjes wordt het natuurlijk altijd een echt feestje bij productintroducties, jubileumfeestjes en meer.
Kortom één en al vrolijkheid bij de inzet van deze leuke feesthoedjes
Hieronder een overzicht met specificaties van de hoedjes
-
Minimumafname:
1.000 stuks (kleine oplages op aanvraag mogelijk) -
Productietijd:
Circa 2 weken na ontvangst drukakkoord of volgens afspraak -
Bedrukking:
1 zijdige offsetdruk in PMS of CMYK full colour -
Formaat:
Plano 22,8 x 40 cm, model A of B naar keuze -
Materiaal:
Gecertificeerd 250 g/m2 chromoduplex karton -
Afwerking:
Plano geleverd en voorzien van elastiek
Veelgestelde vragen
-
Wat kost Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier boeken? »
De prijs voor het boeken van Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier is op aanvraag. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren. -
Hoe lang duurt een optreden van Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier? »
De duur van een optreden van Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier begint vanaf 4 uur aaneengesloten.
Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement. -
Voor welke evenementen is Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier geschikt? »
Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier is zeer geschikt voor winkelcentrum acties en promotie events zoals Winkelcentra.
-
Wat is er nodig op locatie voor Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier? »
Wat er nodig is op locatie voor Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden. -
Waarom Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier boeken via JB Productions? »
Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier boeken via JB Productions betekent dat je werkt met een specialist in winkelcentrum entertainment. JB Productions zorgt voor de juiste opzet en begeleiding van bezoekersstromen. Hierdoor ontstaat zichtbare drukte en beleving. Via de oranje offerteknop voeg je deze act eenvoudig toe aan je aanvraag.
Prijs
- 4 uur aaneengesloten: op aanvraag (gage op aanvraag)
- Reiskosten: Incl. 50 km. vanaf Heinenoord, daarna € 0,50 per km (v.v.)
- Prijzen zijn excl. BTW.
artiest boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.
Specificaties
- Begeleiding: 2 personen
Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier boeken voor jouw evenement?
Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Een, twee, drie, vier ... Hoedje van papier
Ontdek meer Uitdeel Acties voor jouw evenement of bekijk andere Winkelcentrum - Acties om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.