Tv-serie, succesvolle samenwerking met Marianne Weber én een nieuwe hitsingle!
21/08/2014
De nieuwe single ‘Meer Hoef Ik Niet’ van John de Bever heeft een wel héél toepasselijke titel! De volkszanger schittert namelijk in het populaire AVROTROS-programma Ford Boyard, werkt succesvol samen met zijn muzikale vriendin Marianne Weber én beleeft de release van een volgens kenners regelrechte hit. ‘Meer kan ik me op dit moment niet wensen,’ zegt zanger John.
Ford Boyard
Samen met collega’s Mick Harren en Helemaal Hollands is John de Bever dit najaar te zien in een nieuwe reeks van de televisieserie Ford Boyard. Het Team Levenslied gaat absoluut zorgen voor hilarische televisiemomenten!
Jubileum John de Bever
Daarnaast presenteert John de Bever zaterdag 6 september de jubileumeditie van de reeks ‘John de Bever & Friends’-concerten in De Ster in Nieuwkuijk. Tijdens dit bijzondere muziekspektakel zijn er optredens van onder anderen Marianne Weber, Grad Damen en Wesly Bronkhorst.
Meer Hoef Ik Niet
Ook lanceert John de Bever zijn nieuwe single ‘Meer Hoef ik Niet’, compleet met videoclip met beelden uit zijn concert, afgelopen mei in het Theater aan de Parade in Den Bosch. De single bestijgt inmiddels de Nederlandse hitlijsten en belooft een ware hit te worden.
Laatste nieuws
- 10/05/2023 - John de Bever heeft de bekende hit 't Is Moeilijk Bescheiden Te Blijven van Peter Blanker nieuw leven ingeblazen
- 07/04/2022 - John de Bever kiest voor een vrouw aan zijn zijde
- 08/08/2017 - John de Bever soort nummer 1 hit voor Oranje Leeuwinnen
- 06/04/2017 - John de Bever krijgt hulp van Marianne Weber, Sieneke en Emile Hartkamp
- 13/06/2016 - John de Bever maakt ruim 3 miljoen fans lachend gek!
- 21/03/2016 - John de Bever bezorgt twee miljoen fans een lachstuip!
- 21/08/2014 - Tv-serie, succesvolle samenwerking met Marianne Weber én een nieuwe hitsingle!