Jouw entertainment aanvraag

Toegevoegd aan je aanvraag!
Je hebt nog geen artiesten toegevoegd.

Sprookjes Goochelaar Carlijn

Sprookjes Goochelaar Carlijn boeken of inhuren | JB Productions

Sprookjes Goochelaar Carlijn boeken voor jouw evenement?

Artiestenbureau JB Productions verzorgt professioneel de boekingen van Sprookjes Goochelaar Carlijn en zorgt voor een professionele en geslaagde invulling van jouw programma.

Sprookjes Goochelaar Carlijn's jarenlange werkervaring met kinderen uit zich in haar Goochelvoorstelling.
Tijdens haar show vol magie en fantasie neemt goochelaar Carlijn de kinderen mee naar de wereld van een sprookje.

Met behulp van een toverbol en een eeuwenoud toverboek komen, met hulp van het publiek, de meest toverachtige en wonderbaarlijke gebeurtenissen uit.

Complete Sprookjesshow

Een mooi decor, lichtjes, een sfeervolle entourage en muziek zorgen voor een super show!

Op 18 juni 2006 won Carlijn de eerste prijs in de categorie goochelen voor kinderen. Al twee keer eerder werd Carlijn Nederlands kampioen kindergoochelen.
Een erkenning voor de hoge kwaliteit van haar werk!

Veelgestelde vragen

  • Wat kost Sprookjes Goochelaar Carlijn boeken? »

    De prijs voor het boeken van Sprookjes Goochelaar Carlijn is vanaf € 850,00. Deze prijs is exclusief btw, eventuele reiskosten en Buma-afdracht.
    De uiteindelijke kosten zijn afhankelijk van factoren zoals de duur van het optreden, het type evenement en de locatie. Via de oranje offerteknop op deze pagina kun je eenvoudig een vrijblijvende aanvraag doen. Je kunt daarbij direct meerdere artiesten tegelijk selecteren.

  • Hoe lang duurt een optreden van Sprookjes Goochelaar Carlijn? »

    De duur van een optreden van Sprookjes Goochelaar Carlijn begint vanaf 1 x 50 minuten.
    Afhankelijk van het type evenement en de invulling kan dit variëren, bijvoorbeeld met meerdere sets of aangepaste speeltijden. JB Productions stemt dit altijd af op het programma en de wensen van het evenement.

  • Voor welke evenementen is Sprookjes Goochelaar Carlijn geschikt? »

    Sprookjes Goochelaar Carlijn wordt regelmatig geboekt voor Bedrijfsfeest, Horeca / Feesttent en Scholen. Maar ook voor andere evenementen is het mogelijk om deze act te boeken. De act is gericht op plezier en interactie.

  • Wat is er nodig op locatie voor Sprookjes Goochelaar Carlijn? »

    Wat er nodig is op locatie voor Sprookjes Goochelaar Carlijn hangt af van het type optreden. De specifieke techniek en voorzieningen worden weergegeven bij de specificaties op deze pagina.
    JB Productions stemt vooraf alle praktische en technische zaken af, zodat het optreden op de dag zelf soepel verloopt. Indien nodig kan techniek volledig verzorgd worden.

  • Waarom Sprookjes Goochelaar Carlijn boeken via JB Productions? »

    Sprookjes Goochelaar Carlijn boeken via JB Productions betekent dat je kiest voor een ervaren partij in kinderentertainment. JB Productions denkt mee over de invulling en publieksbegeleiding. Hierdoor verloopt het optreden soepel en is de beleving optimaal. Via de oranje offerteknop voeg je deze act eenvoudig toe aan je aanvraag.

8.0

Prima verzorgde, interactieve voorstelling. Carlijn had op een fijne (en heel rustige) manier contact met het publiek. Reacties van het publiek waren unaniem positief.

Openluchttheater Vrouwenhof Datum Door Louis Priem
10.0

Wij kunnen niet anders zeggen dan dat we heel erg blij waren met Carlijn! Zij verdient voor alle onderdelen een 10.

Dubois & Co Datum Door Lucie van Schaffelaar
9.0

Prima voorstelling voor kinderen in de leeftijdscategorie van 4 tot en met 9.

Dr Rijk Kramerschool Datum Door Mirjam Andriessen
8.0

Ik vond dat Carlijn het erg leuk opzette en leuke workshops had voor de kinderen, daardoor hadden ze ook iets om mee te nemen naar huis, en een aandenken is voor kinderen altijd extra speciaal. Het was een succes, dank je wel!!

Kiremko Datum Door Annuska Tielen
9.5

Goochelaar Carlijn is erg goed. De leeftijd van de kinderen werd erg goede ingeschat. De kinderen, juffen en ouders hebben genoten van het varhaal en de activiteiten.

BSS. 'T SCHRIJVERKE Datum Door Els de Lange
7.5

Mooie voorstelling, kinderen waren heel geboeid en waren direct mee.

Dockwise B.V. Datum Door Cindy Floren
9.0

Alles vanaf het begin tot het eind was goed verzorgt. We hebben een fantastische show gezien waar alle kinderen veel plezier aan beleefden. Ook de showtjes bij het heksencabinet waren erg leuk en interactief. Dit geldt voor zowel 29 als 30 oktober j.l.

Kinderspeelland Dippiedoe Datum Door Jeroen van Kollenburg
9.0

Het is super fijn verlopen,de artiest ging ook mee in onze wensen. Ik kan het iedereen aanraden om haar te laten komen._Het is ook prettig dat ze een dag van te voren even belde over een aantal zaken. Echt iemand die het tot in de puntjes verzorgd heeft. Zeer vriendelijk naar de kinderen toe.

Camping Rakelbos Datum Door Saskia van de Louw
10.0

Een heel goed programma. Zowel kind en ouder wist ze te vermaken. Lekker gezellig in omgang. Zelf kom ik uit artiestenvak en van daaruit kan ik alleen maar zeggen dat ze erg goed is. Presentatie en contact met publiek is uitermate goed. De verzorging van uiterlijk en decor is niks op aan te merken. Ze is vriendelijk en goed te verstaan. Ze weet zo goed de kinderen te overtuigen dat zelfs een meisje van 10 jaar mij vroeg of het gras buiten nu echt blauw was. Ze is ook stipt op tijd wat beginnen betreft. Ze is zeer betrokken bij het publiek dat ze de kinderen in de gaten houdt en ziet wanneer een kind ondersteuning van een ouder nodig heeft. Veel lof voor deze Carlijn.

Gemeente Uithoorn Datum Door Mw. I. Rooseman en Ria Tammer

Prijs

  • 1 x 50 minuten: vanaf € 850,00
  • 1 x 50 minuten: vanaf € 850,00 (Gage voor Sintvoorstellingen)
  • Reiskosten: € 0,35 per km. vanaf Voorschoten (v.v.)
  • Prijzen zijn excl. BTW.

artiest boeken?

Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan voor een boeking.

Specificaties

  • Decor: Klein decor
  • Geluid: Inclusief tot 100/150 personen
  • Licht: Kleine lichtset
  • Leeftijd: Alle leeftijden

Sprookjes Goochelaar Carlijn boeken voor jouw evenement?

Benieuwd naar de beschikbaarheid of kosten van Sprookjes Goochelaar Carlijn? Neem direct contact op met JB Productions via 0186-602140 of vraag vrijblijvend een offerte aan.

Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Sprookjes Goochelaar Carlijn

Ontdek meer Kindergoochelaar voor jouw evenement of bekijk andere Kindershows om te boeken binnen het aanbod van JB Productions.

Gerelateerde acts